Що насправді ви знаєте про Бога?

Яке особисте ім'я Бога?

Скільки людей сьогодні знають про це? А ви знаєте? Ім’я Бога – Єгова. Гадаєте, це лише наша ідея? Ні. У протестантській Біблії версії короля Якова сказано: «Ти, чиє ім’я – Єгова, Всевишній» (Псалом 83:18). Католицька енциклопедія (1910, том VIIl, с. 329) каже: «Єгова [це] власне ім’я Бога у Старому Завіті». А згідно з новим католицьким перекладом, Бог каже: «Яхве [єврейська форма імені Єгова] … є ім’я Моє на всі часи». (Вихід 3:15, Єрусалимська Біблія). Чи використовуєте це ім’я?

Хто є Богом?

Чи є він трьома Богами в одному – трійцею? Ні, Біблія каже, що «для нас один Бог Отець» (1 Коринтян 8:6). Чи є він і тим самим Ісусом Христом? Ні, бо Сам Ісус сказав: «більший за Мене Отець». Ісус також говорить про свого Батька на небесах як про «єдиного Бога правдивого» (Івана 14:28; 17:3).
Чи усвідомили ви це? Чи поклонялись ви правдивому Богу?

Що означає «знати Бога»?

Багато хто вірить, що Бог існує і має величезну силу. Деякі також знають його ім’я. Чи це доводить, що вони справді знають Бога? Ні, це не так. Знати Бога – означає знати, якими якостями Він наділений.

Він мудрий і люблячий Бог. Докази цього є довкола нас: сонце, повітря, дощ, їжа та краса цієї землі. Він також Бог сили та справедливості – факт, який не подобається деяким людям. Але оскільки Він такий, Він незабаром покладе край усякій несправедливості, злочинності, корупції та гнобленню.
Справді, наскільки добре ви знаєте Бога?

Чи кажуть церкви правду про Бога?

Ні, не кажуть. Своїми вченнями вони грубо спотворили уявлення про Бога.

Наприклад, церкви вчать, що мертві є живі і, можливо, навіть зазнають вогняних мук від Бога. Слово Боже говорить, що мертві «нічого не знають» (Еклезіяст 9:5).

Церкви вчать, що Бог благословляє народи, коли вони ненавидять жителів інших країн і воюють проти них. Навіть проти тих, хто сповідує ту саму релігію. Слово Боже говорить, що егоїсти, які ненавидять своїх ближніх, є вбивцями і не отримають вічного життя (1 Івана 3:10-12).

Церкви не звертають уваги на аморальність, багато священнослужителів каже, що статеві стосунки поза шлюбом, навіть гомосексуальні стосунки, не є чимось неправильним, оскільки «все залежить від обставин». Боже Слово ясно говорить, що «ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники… Царства Божого не успадкують» (1 Коринтян 6: 9,10).

Що це значить для вас?

Боже Слово рішуче твердить, що незабаром Бог знищить усіх, хто ганьбить Його ім’я своїм аморальним способом життя і неправедним поклонінням. Звичайно, ви не хочете опинитися серед тих, кого, за словами Бога, Він знищить, чи не так?

Є ще щось, над чим варто замислитися. Не тільки будь-яка релігія буде знищена, але Бог також заявляє: «І пізнають народи, що Я є Єгова». Оскільки вони вперто відкидають Його Слово, Біблія показує, що, коли вони пізнають Бога, буде вже надто пізно, тому що загибель від Нього наздожене їх. Отже, не важливо, в якій країні ви живете, є членом церкви чи ні, вас це стосується! Ви маєте можливість пізнати Єгову зараз!

Чи хочете ви більше дізнатися про Бога?

Вдячність за дар життя сама собою має змусити нас прагнути цього. Але, чинячи так, ми також приносимо велику користь собі й тим, кого любимо. Ми повинні хотіти знати, як Бог дивиться на конкретні речі. Чому Він дозволив гріху досі існувати? Яка Його відповідь на це запитання? Чому людина старіє і вмирає, і яка надія є у мертвих? Тільки Бог може дати нам на це відповідь.

Що Він вимагає від наших молитов, щоб вони були почуті та схвалені? Як Він ставиться до використання зображень у поклонінні?

Так, ваше життя залежить від знання Божих законів – що Він схвалює, а що ненавидить. Дуже важливо знати, що Бог зробив, робить і що робитиме в майбутньому – знати Його мету.