Ви вірите еволюції чи Біблії?

 

  • Якщо ви вірите еволюції, то чи можете довести, що це правда?
  • Якщо ви вірите Біблії, чи ґрунтується ваша віра на фактах?

Еволюціоністи відмовляються вірити біблійній розповіді про те, як нескінченно мудрий і всемогутній Творець створив цю планету і заселив її різними видами рослинного й тваринного світу. Тому вони вигадують теорії, щоб пояснити походження життя.

В один час вони вчили, що блохи, черви, миші та нижчі форми життя виникли спонтанно з неживої матерії. Однак винахід мікроскопа та робота Пастера підірвали цю ідею самовільного виникнення. Не особливо стурбовані тим фактом, що у них немає жодного пояснення виникнення життя, еволюціоністи задовольняються простими теоріями про зародження життя від одноклітинних організмів, які з’явилися у воді й розвивалися, доки не стали людиною.

Інші теорії

Деякі їхні теорії довелося відкинути внаслідок розвитку науки. Потім хтось висунув теорію набутих характеристик, стверджуючи, що навколишнє середовище викликало певні дрібні зміни у розмірі, формі та кольорі організмів. Ці риси передавалися та розвивалися наступним поколінням, аж поки через мільйони років не з’явилися родини. Але сучасна генетика довела, що це неправда, оскільки набуті ознаки не передаються у спадок. Дарвін назвав це нісенітницею!

І що далі? Дарвінізм! Тобто в боротьбі за існування відбувається природний відбір потрібних і корисних варіацій, а ті варіації, які є некорисними і слабкими, гинуть. Іншими словами, "виживає сильний і пристосований". Як же око, вухо чи серце могли розвиватися згідно з цією теорією, адже вони були б не придатні виконувати свої функції, доки повністю не розвинуться? Чи могли б материнські груди виконувати свою функцію упродовж багатьох тисяч років свого розвитку? Не дивно, що й самі еволюціоністи тепер не підтримують це нерозумне припущення Дарвіна.

Остання теорія науки - раптові зміни, які називають мутаціями, як вони вважають, пояснюють загадку еволюції. Але на жаль, ця теорія також руйнується під час перевірки науковими фактами. Невеликі зміни, викликані мутацією, не знаходять підтвердження у викопних рештках як доказ виникнення нової родини, а значні зміни завжди призводять до появи потвор. Це доведений факт: мутації радше шкідливі, ніж корисні!

Що відповідає фактам?

Відкиньте свої упередження та забобони і подумайте над цим питанням. Що дає найбільш наукове пояснення чудес творіння - еволюція чи Біблія? Давайте порівняємо.
Теорія еволюції стверджує, що життя почалося з однієї клітини, і знадобилися мільйони років, щоб вона перейшла в більш складні форми. Але факти геології засвідчують, що дуже складні форми життя з’явилися раптово, залишивши проміжок у мільярди років на початку еволюційного ланцюга.

Більше того, ранні знахідки показують величезне різноманіття тодішнього тваринного світу, як і сьогодні. Тепер Біблія в згоді з науковими фактами, а не з хибними теоріями, як і написано: "І сказав Бог: "Нехай вода вироїть дрібні істоти, душу живу і птаство, що літає над землею під небесною твердю"… І сказав Бог: "Нехай видасть земля живу душу за родом її, худобу й плазуюче, і земну звірину за родом її. І сталося так" (Буття 1:20, 24).

Еволюція стверджує, що людина розвивалася поступово, починаючи від рівня примітивної мавпи, але давні археологічні знахідки засвідчують, що на самому початку цивілізація була на високому рівні.


Біблія погоджується з цими фактами.


У ній написано, що перша людина була досконалою, але що з того часу вона деградувала й виродилася.

Якщо теорія еволюції правильна, то сьогодні тривалість життя людини має бути найдовшою. Але археологи довели, що тривалість життя древніх людей була набагато більшою. І знову Біблія стає на бік фактів і каже, що в прадавні часи люди жили багато сотень років.

Еволюція вчить, що мова людини розвинулася з бурчання та гарчання тварин. Факти свідчать, що найдавніші мови були найскладнішими, і ці мови найважче вивчити, а сучасна мова перейшла в менш складні форми. Біблія підтверджує ці факти і стверджує, що перша людина була настільки досконала у своєму володінні мовою та у своїй здатності вигадувати нові слова, що вона дала всім птахам та звірам їхні імена. Чи можете ви назвати хоча б десяту частину з них? (Буття 2:19, 20).

Загадка еволюціоністів

Людський розум – ще одна незрозуміла загадка для еволюціоністів. Існує величезна прірва між найрозумнішими тваринами і людиною, оскільки людина має розумові здібності та можливості, набагато вищі, ніж у нижчих тварин.

Людина здатна накопичувати знання, отримані від попередніх поколінь, та спиратися на них. У тварин не так. Мудрість тварин часом велика, але вона не спрямовується у якесь русло, бо насправді є спадковим інстинктом.

У той час як еволюція не в змозі пояснити ту величезну прірву, яка розділяє людей і тварин на ментальному рівні, Біблія пояснює це, бо Бог сказав: "Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панує над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усією землею, і над усім плазуючим, що плазує на землі" (Буття 1:26, 27).

Не за подобою будь-якої тварини, а за образом і подобою Божою - це пояснює, чому людина має величезні здібності сприймати все, що відбувається навколо, вміє міркувати, наводити аргументи, використовувати логіку і вирішувати, що є добром і злом.

Тільки людина має совість, яка керує нею. Тільки людина може виявляти безкорисливу любов, співчуття, милосердя та справедливість. Тільки людина має спонукання поклонятися Богу.

Біблія наукова і точна

У кожному моменті порівняння Біблія доводить свою правдивість. Наука підтверджує точний порядок творіння, викладений у першому розділі Буття.


Жодних сумнівів!


Наука каже, що всі раси походять від однієї людини. Біблія стверджувала це понад три тисячі років тому! (Буття 1:27, 28: Діяння 17:26).

Наука знає, що кішки та собаки, птахи та кролики, велика рогата худоба та свині не можуть бути схрещені одине з одним. Але Біблія знала це першою і каже, що кожна сім’я створена "за родом її".

Крім цього приголомшливого доказу, існує ще більший доказ точності та надійності Біблії. Тільки подумайте, що за 566 років до приходу Ісуса як Месії, сам рік його появи був передбачений. Фізичні факти, що стосуються життя Ісуса, були передбачені задовго до Його появи, вони також дають переконливі докази, що Біблія правдива.

Ви сумніваєтеся у цьому? Однак Ісус не міг так покерувати подіями свого життя, щоб збулися всі пророцтва. А як щодо виконання біблійних пророцтв від 1914 року? Звичайно, ніхто не може сказати, що ті, хто вірять у Біблію, маневрували подіями, щоб викликати першу та другу світову війну, а також глобальну нестачу продуктів харчування, епідемії, хвороби, землетруси, моральні злочини та загальну безбожність і горе, які значно зросли, починаючи від 1914 року.

Дослідіть, і ви знайдете: Біблія майже 2000 років тому передбачила, що ці жахливі речі будуть вражати нинішнє покоління, починаючи з 1914 р. н.е. Реальність того, що ці події насправді збулися, спонукає вірити саме Біблії. (Матв. 24:3-14; 2 Тим. 3:1-5)