Що ви бажаєте вибрати?

 

У якому часі живемо?
• Чому тепер двадцять перше століття хоч і є століттям високого розвитку техніки і цивілізації, проте водночас є століттям великих страждань, горя і смутку для роду людського?
• Чим це все скінчиться?
• Чи є надія на краще?

Такі питання турбують сьогодні кожну сучасну мислячу людину. Правильну і вичерпну відповідь на них дає Слово Боже, Біблія, тому що її автором є Бог Єгова ‒ Всемогутній, який у сповненні Своїх замірів ніколи не має перешкод. Свідкуючи про теперішній час, Слово Боже говорить: „Горе живучим на землі і на морі, бо зійшов диявол до вас, маючи великий гнів, знає-бо, що короткий йому час” (Об’явлення 12:12.)

Події, що потрясли світ у першій світовій війні 1914 року, забрали мільйони людських жертв. Убивства, голод, епідемії залишили по собі атмосферу ворожнечі, занепокоєння і недовір’я між державами. Це породило божевільну гонку озброєнь і другу світову війну, яка своїми втратами в чотири рази перевищила першу.


Усі ці події не є випадковістю.


Вони повинні були вийти на арену, щоб здійснились пророцтва Божі, котрі мали виповнитись наприкінці світу (Матвія 24; Луки 21; Ісаї 24 ).
Для тих, хто звертає свої очі до Бога Єгови, в Якому шукає спасіння, все це є доказом, що в 1914 р. безперервне панування диявола скінчилося, і Ісус Христос отримав від Бога Єгови наказ царювати серед ворогів Своїх (Псалом 110:2; Об’явлення 12:7-12). Своєчасно збулось таке пророцтво: „І вийшов інший кінь рижий, а що сидів на йому, тому дано взяти мир із землі. І щоб один одного убивали; і дано йому великий меч” (Об’явлення 6:4).

З початком першої світової війни взято мир із землі, і більше його не буде, доки Ісус Христос, Князь миру, не встановить справедливий і вічний мир. (Ісаї 9:6).

Час великого обману

У цім останнім часі всі зусилля людей (політичних, комерційних і релігійних вождів, котрі хочуть через Організацію Об'єднаних Націй встановити постійний мир на землі) не увінчаються успіхом. Вони приречені на гірку невдачу, тому що Слово Боже говорить так: „Мирні путі їм не знані, і справедливого суду нема на стежках у них, дороги їх криві, а хто ними ходить, не матиме миру” (Ісаї 59:8). „ Бо від молодшого та до найстаршого дбають вони всі про наживу і від пророка до священика всі витворяють оману. Легко важать вони собі рани в людей Моїх, говорячи: „Спасення, мир!”. А ніякого миру нема” (Єремії 6:13, 14; 30:5).

Тепер настав час великого зведення, коли диявол через своїх представників вживає найрізноманітніші засоби, щоб обдурити і спокусити всіх живих на землі і зібрати їх у свій табір проти Бога. Диявол знає, що не отримає перемоги, і його метою є те, щоб разом з ним загинули всі. Але справедливий Бог Єгова з давніх часів у безмежній любові до роду людського приготував для людей доброї волі дорогу притулку, дорогу, що веде до вічного і благословенного життя в Його Царстві.

Кінець неминучий

Тепер, в часі кінця світу, часі великого непорозуміння, злоби і лукавства, Бог ім'я Котрому Єгова, має вибраний і посвячений Йому народ, зібраний з усіх народів і національностей, проте об'єднаний одними думками, однією надією, єдиною благою справою проповідування Царства Божого, котре дуже близько. Ісус Христос сказав: „І між усіма народами мусить перше проповідуватися Євангелія” (Марка 13:10).

Тому тепер всі, хто живе на землі, поставлені перед судом Великого і Праведного Судді Ісуса Христа, і вони повинні вибрати, за ким хочуть іти, кого слухати і кому служити. Чи хочуть вони слухати брехливі спокуси й обіцянки правителів цього світу, котрі не служать Богу Єгові, і через це загинути в день гніву Божого. Або ж будуть слухати правдиву благу вістку про Царство Боже, котру проповідують Свідки Бога Єгови, щоб негайно стати на сторону Бога і Його Царства і отримати притулок під час битви Бога Всемогутнього, котру Святе Письмо в Об’явленню 16:16 називає „Армагедон”, та мати в нагороду від Бога через Ісуса Христа „життя вічне”, з вічним благословенням і достатком в Царстві Божім, яке установиться на землі після Армагедону.

Усі ті, хто досліджують Слово Боже і порівнює його з сучасністю, бачать, що світові події зайшли так далеко у сповненні пророцтв, що ми вже стоїмо на порозі битви Армагедону. Це не буде війна народів, як, наприклад, перша і друга світові війни, також не буде війна, до котрої нинішні володарі світу готуються з найновішими досягненнями масового знищення народів.


Тому, незалежно від того, які б не відбувались політичні переміни в найближчому майбутньому, битва Армагедон не відкладатиметься.


Це буде битва, де Сам Бог Єгова Всемогутній через Ісуса Христа і святих Своїх Ангелів виступить, щоб знищити беззаконних і нечестивих разом із сатаною і його злими демонами.
У цей час все озброєння людей не буде мати ніякого значення, тому що кожен побачить прояв сили Божої і погибель над своєю головою (Йоіла 3:12-16).
Силу Божу побачать одночасно по всій землі.

Свідчення пророків

Про той час Бог Єгова говорить через Свого пророка Софонію: „Оце ж ждіте Мене, говорить Господь до того дня, як устану, щоб пустошити; бо Я постановив позбирати народи, поскликати царства, щоб на них досаду Мою зігнати, стрясти на них жар гніву Мого; від огню бо ревности Моєї погибне вся земля” (Софонії 3:8).

У той час ніхто не знайде притулку: багатий він чи бідний, начальник чи слуга, вчений чи неграмотний – усіх спіткає одна доля ‒ погибель. Окрім тих, хто стане на бік Бога Єгови і Його Царства до початку тієї битви. Такі врятуються, як Ной і його сім'я під час потопу. Так каже Господь через Свого пророка: „Сонце і місяць померкнуть, та й зорі ясноту свою втратять. І загримить Господь від Сіону, і дасть почути голос Свій від Єрусалиму; затремтить небо і земля. Та Своєму народові буде Господь охороною ‒ обороною дітям Ізраїля” (Йоіла 3:15. перекл. Куліша). „Тисяча впаде коло тебе і десять тисяч праворуч тебе, ‒ тебе ж не займе”. (Псалом 91:1-7).

„Ось-бо, настане день, палаючий, як піч, тоді всі горді і безбожні будуть, неначе солома, і спалить їх той день, що настане, так що не зоставить від них ні кореня, ні галуззя. А про вас, що боїтесь імені Мого, зійде сонце справедливості і оздоровлення в промінні Його; і вийдете, підскакуючи, мов випасені телята”. (Малахії 4:1-3). „Бо беззаконники будуть знищені, а праведні наслідують землю і будуть жити на ній повік”. (Псалом 37 ; Матвія 5:5).

Царство, якого всі бажають

Після цього настане благословенний і вічний мир на землі. Це буде Царство Христа. Блаженні ті, котрі наслідують землю Його. Тоді Бог Єгова через Ісуса Христа дасть їм благословення, щоб вони наповнили землю справедливим поколінням (1Мойсея 1:28).

Про цей час Господь через Свого пророка говорить так: „І перекують вони мечі свої на лемеші, а списи свої ‒ на серпи. Не підійме меча народ на народ, і не будуть навчатись війни! І буде кожен сидіти під своїм виноградником, і під своєю фіговицею, і не буде нікого лякатись. Бо Господь сил небесних вирік це устами Своїми”. (Михея 4:1-4).

І знову інший пророк каже: „І замешкає вовк із вівцею, і буде лежати пантера з козлям, і будуть разом телятко й левчук та теля відгодоване, а дитина мала їх водитиме! І буде бавитися немовлятко над діркою гада, і відняте від перс дитинча простягне свою руку над нору гадюки,- не вчинять лихого та шкоди не зроблять на всій святій Моїй горі, бо земля буде повна пізнання Господнього так, як море вода покриває!” (Ісаї 11:1-11).

Це буде час відродження до досконалості роду людського і перетворення землі в рай. Так говорить пророк: „Тоді-то розплющаться очі сліпим, і відчиняться вуха глухим, тоді буде скакати кривий немов олень, і буде співати безмовний язик, бо води в пустині заб’ють джерелом і потоки в степу! І місце сухе стане ставом, а спрагнений край – збірником вод джерельних. І Господні викуплені вернуться та до Сіону зі співом увійдуть, і радість довічна на їхній голові! Веселість та радість осягнуть вони, а журба та зітхання втечуть!”. „І ділом правди буде мир, а правосуддя зробить спокій і безпеку повік”. „І перетворить Господь пустиню в рай, а степ ‒ в сад Господень”. „На місці тернини зросте кипарис, а замість кропиви – появиться мирт. І стане усе Господові на славу, на вічну ознаку, яка не понищиться!” (Ісаї 35; 32:17, 18; 51:3; 55:13).

Життя без хвороби і смерті

Тоді із людей ніхто вмирати більше не буде за гріх Адама, тому що присуд смерті, котрий стягнули наші прародичі Адам і Єва на себе і дітей своїх, буде знятий Богом Єговою через великого Відкупителя роду людського Ісуса Христа. Святе Письмо пише: „І Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерті. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!” (Об’явлення 21:3-5).

А всі ті з роду людського, що повмирали і лежать в гробах, і котрі з них в пам'яті Божій, отримають воскресіння. Всі ті, котрі в день свого життя вірно служили Богу до смерті, будуть воскрешенні через Ісуса Христа, щоб отримати нагороду за свої добрі вчинки. А всі ті, хто впродовж свого життя несвідомо грішили перед Богом, хоч вони і хотіли служити Богу, але не розуміли, як, і так у своїх гріхах померли, також будуть воскрешенні для того, щоб пізнати свого Творця і побачити славу Царства Його.

Скоро для них настане любов Божа, таким чином Бог дасть їм повну можливість вільного вибору: чи хочуть вони служити Йому, щоб жити вічно, чи не служити Йому, щоб навіки отримати смерть другу. Про це Ісус Христос сказав: „Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, що в гробах, Його голос почують, і повиходять ті, що чинили добро, на воскресіння життя, а котрі зло чинили – на воскресіння суду”. (Йоана 5:28, 29). І ще щодо цього так говорить апостол: „ І маю надію я в Бозі , чого й самі вони сподіваються, що настане воскресіння праведних і неправедних” (Дії Апостолів 24:15).

Час найбільшої радості

Це буде час великої зустрічі близьких, рідних і улюблених, котрих смерть розлучила протягом панування гріха. Це буде час безмежної радості, не короткочасної, а вічної і безкінечної. У кожної людини з глибини душі буде лунати пісня подяки, пісня слави своєму Творцю.

Різні дерева дивовижної краси зі смачними плодами для поживи, чарівні квіти з ніжним ароматом, чудовий спів птахів, а над усім цим – спів синів і дочок Великого Царя.


Усе зливається в один великий гімн звеличення Царя неба і землі Бога, котрого ім’я ЄГОВА.


Це буде час, коли на землі воля Божа буде така ж, як і на небі. Слово Боже, Біблія і довколишні події, що сповнюються відповідно до записаних пророцтв, вказують нам, що ми живемо перед установленням цього Царства Божого.

Але перш ніж буде воно установлене, народи стануть свідками явленої сили Божої, яка навіки знищить цей лукавий диявольський світ. Це буде Армагедон, коли знищиться все зло.
Через Своє Слово Бог Єгова дає обітницю зберегти в той день всіх людей доброї волі, котрі зараз, в цей день Його суду, займуть місце на стороні Його Царства. Тому кожен зараз повинен зробити останній вибір, якою дорогою йти – життя чи смерті. Блаженні і мудрі ті, хто оберуть собі дорогу життя в Новому світі справедливості, де пануватиме вічна радість.